Lil´Morelaiset

Olemme Lil´Morella alamme kokeneita moniosaajia.

Vahvuuksiamme ovat laaja-alainen markkinointiviestinnän eri osa-alueiden osaaminen sekä kattava tuntemus useilta eri toimialoilta. Meillä on vuosien kokemus alueellisesta, valtakunnallisesta ja kansainvälisestä markkinointiviestinnästä niin b2b- kuin b2c-asiakkaille.

Laura Palminen

CEO, Founder
+358 40 561 5282
laura@lilmore.fi

Juho Jalagin

AD, Concept Designer
+358 50 598 6044
juho@lilmore.fi

Krista Launonen

Content Designer

Vesa Piltonen

Business Director, Founder
+358 40 707 0375
vesa@lilmore.fi

Sara Lähdesmäki

Art Director
+358 44 976 0906
sara@lilmore.fi

Jaakko Tiira

Content Designer

Kimmo Vanhakangas

Digital Director
+358 40 505 8002
kimmo (a) lilmore.fi

Juhana Selin

Art Director
+358 50 378 3896
juhana@lilmore.fi

Marjaana Laakkonen

Designer

Laura Palminen

CEO, Founder
+358 40 561 5282
laura@lilmore.fi

Vesa Piltonen

Business Director, Founder
+358 40 707 0375
vesa@lilmore.fi

Kimmo Vanhakangas

Digital Director
+358 40 505 8002
kimmo (a) lilmore.fi

Juho Jalagin

AD, Concept Designer
+358 50 598 6044
juho@lilmore.fi

Sara Lähdesmäki

Art Director
+358 44 976 0906
sara@lilmore.fi

Juhana Selin

Art Director
+358 50 378 3896
juhana@lilmore.fi

Krista Launonen

Content Designer

Jaakko Tiira

Content Designer

Marjaana Laakkonen

Designer

Lil´More Friends

Mielestämme työn kannattaa tehdä se, joka työn parhaiten taitaa. 
Siksi toimimme ns. ”Open Agency” -periaatteella eli otamme kaverit avuksi aina tarpeen mukaan. Jokaiseen hommaan löytyy siis aina 
oman alansa ekspertti. Samalta luukulta.

Jari Aalto-Setälä

Strategist
+358 40 546 9727
jari@rabbitinahat.fi

Harri Erma

Creative
+358 44 302 3504
harri@erma.fi